Two steps login (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Login attempt failed for %user.
ar: لقد فشلت محاولة دخول %user.

en: About
ar: حول

en: Enter your @s username.
ar: أدخل اسم مستخدم @s الخاص بك.

en: Username or e-mail address
ar: اسم المستخدم، أو عنوان البريد الإلكتروني

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
ar: يمكنك تسجيل الدخول باستخدام إما اسم المستخدم أو عنوان البريد الإلكتروني.

en: Enter your e-mail address.
ar: أدخل بريدك الإلكتروني.

en: Enter the password that accompanies your username.
ar: أدخل كلمة المرور المصاحبة لاسم مستخدمك.
