Two steps login (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: user
ast: usuariu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Password
ast: Clave
