Two steps login (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: user
ca: usuari

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Create account
ca: Crea un compte

en: Login attempt failed for %user.
ca: L'intent d'inici de sessió ha fallat per a %user.

en: About
ca: Detalls

en: Enter your @s username.
ca: Introduïu el vostre nom d'usuari de @s.

en: Username or e-mail address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
ca: Podeu identificar-vos utilitzant el vostre nom d'usuari o bé el vostre correu electrònic.

en: Enter the password that accompanies your username.
ca: Introduïu la contrasenya per al vostre nom d'usuari.

en: Image Style
ca: Estil d'imatge
