Two steps login (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Login attempt failed for %user.
hi: सदस्य %user का आने की सूचना देने का प्रयास असफल रहा।

en: About
hi: के बारे में

en: Username or e-mail address
hi: सदस्यनाम या फिर ईमेल पता

en: Enter the password that accompanies your username.
hi: आपके सदस्य नाम के साथ जुडा हुआ कूटशब्द लिखें
