Two steps login (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Login attempt failed for %user.
km: ការ​ព្យាយាម​ចូល​សម្រាប់ %user បាន​បរាជ័យ ។

en: About
km: អំពី

en: Enter your @s username.
km: បញ្ចូលឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​​ @s  របស់​អ្នក ។

en: Username or e-mail address
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ឬ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Enter the password that accompanies your username.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​អម​នឹង​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​របស់​អ្នក ។
