Two steps login (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Create account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Conflict
kn: ಭಿನ್ನಾಭಿಪ್ರಾಯ

en: Login attempt failed for %user.
kn: %user ರವರ ಲಾಗಿನ್ ಪ್ರಯತ್ನ ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Enter the password that accompanies your username.
kn: ನಿಮ್ಮ ಬಳಕೆಯ ಹೆಸರೊಡಗೂಡಿರುವ ಗುರುತುಚಿಹ್ನೆಯನ್ನು ಎಂಟರ್ ಮಾಡಿ.
