Two steps login (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Login attempt failed for %user.
ku: چونە ژورەوە سەرکەتوو نەبوو بۆ بەکارهێنەری %user.

en: About
ku: دەربارە

en: Enter your @s username.
ku: ناوی تێپەڕبوون @s پڕبکەوە.

en: Username or e-mail address
ku: ناوی تێپەڕبوون یان ئیمێل

en: Enter the password that accompanies your username.
ku: تکایە ئەو وشەنهێنییە پڕبکەوە کە بۆ ناوی تێپەڕبوونەکەت دابین کراوە.
