Two steps login (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Password
lv: Parole

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: About
lv: Par

en: Enter your @s username.
lv: Ievadiet @s lietotājvārdu.

en: Username or e-mail address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Enter the password that accompanies your username.
lv: Ievadiet paroli, kas atbilst lietotājvārdam.
