Two steps login (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Login attempt failed for %user.
mr: %user ची येण्याची नोंद असफल
