Two steps login (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: user
no: bruker

en: E-mail
no: E-post

en: Username
no: Brukernavn

en: Enable
no: Aktiver

en: Disable
no: Deaktiver

en: Password
no: Passord

en: Login attempt failed for %user.
no: Påloggingsforsøk mislykket for %user.

en: About
no: Om

en: Enter your @s username.
no: Skriv inn ditt @s-brukernavn.

en: Username or e-mail address
no: Brukernavn eller e-postadresse

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
no: Du kan logge inn med brukernavn eller e-post-adresse.

en: Enter your e-mail address.
no: Skriv inn din e-post-adresse.

en: Enter the password that accompanies your username.
no: Skriv inn passordet som hører til brukernavnet.
