Two steps login (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Login attempt failed for %user.
sq: Përpjekja e identifikimit dështoi për përdoruesin %user.

en: About
sq: Informacione

en: Enter your @s username.
sq: Shkruani emrin tuaj të përdoruesit @s.

en: Username or e-mail address
sq: Emri i përdoruesit ose adresa e-mail

en: Enter the password that accompanies your username.
sq: Shkruani fjalëkalimin për emrin tuaj të përdoruesit.
