Two steps login (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: user
sv: användare

en: E-mail
sv: E-post

en: Username
sv: Användarnamn

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Password
sv: Lösenord

en: Create account
sv: Skapa konto

en: Login attempt failed for %user.
sv: Inloggning misslyckades för %user.

en: About
sv: Om

en: Enter your @s username.
sv: Ange ditt användarnamn på @s.

en: Username or e-mail address
sv: Användarnamn eller e-postadress

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
sv: Du kan logga in med antingen ditt användarnamn eller din e-postadress.

en: Enter your e-mail address.
sv: Skriv in din e-postadress.

en: Enter the password that accompanies your username.
sv: Ange lösenordet för ditt konto.
