Two steps login (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Login attempt failed for %user.
te: %user యొక్క ప్రవేశ ప్రయత్నం విఫలమైంది.

en: About
te: గురించి

en: Enter your @s username.
te: మీ @s వాడుకరి పేరుని టైపు చెయ్యండి.

en: Username or e-mail address
te: వాడుకరి పేరు లేదా ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Enter the password that accompanies your username.
te: మీ వాడుకరి పేరుకి సంబంధించిన సంకేతపదం ఇవ్వండి.
