Two steps login (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: user
bg: потребител

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Username
bg: Потребителско име

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Password
bg: Парола

en: Login attempt failed for %user.
bg: Неуспешен опит за идентификация на потребителя %user.

en: Enter your @s username.
bg: Въведете Вашето @s потребителско име.

en: Username or e-mail address
bg: Потребителско име или имейл адрес

en: Enter the password that accompanies your username.
bg: Въведете паролата, която съответства на Вашето потребителско име.
