Two steps login (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Login attempt failed for %user.
bo: %user་ཡིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Enter your @s username.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་@s་ཡི་སྤྱོད་མཁན་མིང་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Username or e-mail address
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ངམ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང

en: Enter the password that accompanies your username.
bo: ཁྱེད་རང་གི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་དང་མཐུན་པའི་གསང་གྲངས་དེ་འཇུག་དགོས།
