Two steps login (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Login attempt failed for %user.
dz: %user་གི་དོན་ལུ་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  དཔའ་བཆམ་མི་དེ་  འཐུས་ཤོར་བྱུང་ནུག

en: Enter your @s username.
dz: ཁྱོད་རའི་ @s ལག་ལེན་པའི་མིང་  ཐོ་བཀོད་འབད།

en: Username or e-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ ཡང་ན་ ལག་ལེན་པའི་མིང་

en: Enter the password that accompanies your username.
dz: ཁྱོད་རའི་ལག་ལེན་པའི་མིང་ལུ་  ཆ་རོག་འབད་མི་  ཆོག་ཡིག་ཅིག་ཐོ་བཀོད་འབད།
