Two steps login (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: E-mail
eu: E-posta

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Create account
eu: Sortu kontua

en: Login attempt failed for %user.
eu: Konexio-saioak huts egin du %user erabiltzailearentzako.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Enter your @s username.
eu: Sartu zure @s erabiltzaile izena.

en: Username or e-mail address
eu: Erabiltzaile izena edo posta-e helbidea

en: Enter the password that accompanies your username.
eu: Sartu zure izenari dagokion pasahitza.
