Two steps login (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Password
fil: Hudyat

en: Enter your @s username.
fil: Ipasok ang iyong bansag sa @s.

en: Username or e-mail address
fil: Bansag o e-liham

en: Enter the password that accompanies your username.
fil: Ipasok ang hudyat na kasama ng iyong bansag.
