Two steps login (7.x-1.2) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Disable
fy: Utskeakelje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Enter your @s username.
fy: Fier dyn @s brûkersnamme yn

en: Username or e-mail address
fy: Brûkersnamme of e-mailadres

en: Enter the password that accompanies your username.
fy: Folje dyn wachtwurd byhearrende dyn brûkersnamme.
