Two steps login (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: user
he: משתמש

en: E-mail
he: אימייל

en: Username
he: שם משתמש

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Password
he: סיסמה

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: About
he: אודות

en: Enter your @s username.
he: נא להזין את @s שם המשתמש שלך.

en: Username or e-mail address
he: כינוי או כתובת דואר אלקטרוני

en: Enter your e-mail address.
he: הכנס את כתובת הדוא"ל שלך.

en: Enter the password that accompanies your username.
he: נא להזין את הסיסמה הנלווית לשם המשתמש שלך.
