Two steps login (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: user
lt: narys

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: About
lt: Apie

en: Enter your @s username.
lt: Įveskite registracijos @s vardą

en: Username or e-mail address
lt: Vardas arba el. pašto adresas

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
lt: Jūs galite prisijungti arba su Jums priskirtu vartotojo vardu, arba su savo el. pašto adresu.

en: Enter the password that accompanies your username.
lt: Įveskite slaptažodį
