Two steps login (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Password
pl: Hasło

en: Create account
pl: Stwórz konto

en: Conflict
pl: Konflikt

en: Login attempt failed for %user.
pl: Próba zalogowania się użytkownika %user nie powiodła się.

en: About
pl: O stronie

en: Enter your @s username.
pl: Nazwa użytkownika witryny @s.

en: Username or e-mail address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
pl: Możesz zalogować się przy użyciu nazwy użytkownika lub adresu e-mail.

en: Enter your e-mail address.
pl: Wpisz swój adres e-mail

en: Enter the password that accompanies your username.
pl: Hasło powiązane z nazwą użytkownika.
