Two steps login (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Login attempt failed for %user.
sl: Neuspešen poizkus prijave za uporabnika %user.

en: About
sl: O modulu

en: Enter your @s username.
sl: Vpišite svoje uporabniško ime za spletno mesto @s.

en: Username or e-mail address
sl: Uporabniško ime ali e-poštni naslov

en: Enter the password that accompanies your username.
sl: Vpišite geslo, ki pripada vašemu uporabniškemu imenu.
