Two steps login (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: user
sr: корисник

en: Username
sr: Корисничко име

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Password
sr: Лозинка

en: Create account
sr: Региструјте се

en: Login attempt failed for %user.
sr: Покушај пријављивања није успео за корисника %user.

en: Enter your @s username.
sr: Упиши своје @s корисничко име.

en: Enter the password that accompanies your username.
sr: Упиши своју лозинку која је везана за корисничко име.
