Two steps login (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: E-mail
tr: E-posta

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Password
tr: Parola

en: Login attempt failed for %user.
tr: %user için giriş denemesi başarısız.

en: About
tr: Hakkında

en: Enter your @s username.
tr: @s kullanıcı adınızı giriniz.

en: Username or e-mail address
tr: Kullanıcı adı veya e-posta adresi

en: Enter the password that accompanies your username.
tr: Kullanıcı adınızla eşleşen parolanızı giriniz.

en: E-mail or username
tr: E-posta adresiniz ya da kullanıcı adınız
