Two steps login (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Password
ug: پارول

en: About
ug: ھەققىدە

en: Username or e-mail address
ug: ئەزا نامى ياكى ئې-خەت ئادرىسى
