Two steps login (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: user
ur: صارف

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Username
ur: اسم صارف

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت
