Tynt (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Statistics
da: Statistik

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Indtast én sti pr. linje som Drupal-stier. Brug '*'-tegnet som joker. Indtast f.eks. %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
da: Hvis PHP-tilstanden er valgt, kan du indtaste PHP-kode mellem %php. Bemærk at ugyldig PHP-kode kan få dit Drupal-site til at holde op med at virke.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
da: Tilføj hvis følgende PHP-kode returnerer <code>TRUE</code> (PHP-tilstand, kun for eksperter).

en: Add to every page except the listed pages.
da: Tilføj til alle sider undtagen de nævnte.

en: Add to the listed pages only.
da: Tilføj kun til de nævnte sider.

en: Add tracking to specific pages
da: Tilføj sporing til specifikke sider

en: Add tracking for specific roles
da: Tilføj sporing af specifikke roller

en: Add tracking only for the selected role(s). If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked.
da: Tilføj kun sporing til de valgte roller. Hvis ingen af rollerne vælges spores alle brugere. Hvis en bruger har en af markerede roller spores hun.
