Tynt (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Statistics
sv: Statistik

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Ange en sida per rad i form av Drupalsökvägar. Jokertecken är "*". Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan och %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sv: Om PHP är valt skriver du PHP-kod mellan %php. Observera att felaktig PHP-kod kan förstöra din Drupal-webbplats när den körs.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sv: Lägg till om följande PHP-kod returnerar <code>TRUE</code> (PHP-läge, bara för experter).

en: Add to every page except the listed pages.
sv: Lägg till på varje sida förutom de angivna sidorna.

en: Add to the listed pages only.
sv: Lägg till enbart till de angivna sidorna.

en: Add tracking to specific pages
sv: Lägg till spårning till specifika sidor

en: Add tracking for specific roles
sv: Lägg till spårning för specifika roller

en: Add tracking only for the selected role(s). If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked.
sv: Lägg till spårning för de valda rollerna. Om ingen roll väljs, spåras alla användare. Om en användare har någon av de markerade rollerna, kommer den användaren spåras.
