Tynt (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Ir jei PHP kodas grąžina <code>TRUE</code> (tik išmanantiems PHP)

en: Add to every page except the listed pages.
lt: Pridėti kiekvienam puslapiui išskyrus nurodytam žemiau.

en: Add to the listed pages only.
lt: Pridėti tik nurodytiems puslapiams.

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Add tracking only for the selected role(s). If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked.
lt: Pridėti sekimą tik pasirinktoms rolėms. Jei nei viena nepasirinkta, sekami visi nariai. Jei narys turi bent vieną sekamą rolę, jis bus sekamas.
