Tynt (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Statistics
nl: Statistieken

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Toevoegen indien de volgende PHP-code TRUE als resultaat heeft (PHP-modus, alleen voor experts).

en: Add to every page except the listed pages.
nl: Toevoegen aan alle pagina's behalve de genoemde pagina's.

en: Add to the listed pages only.
nl: Alleen aan genoemde pagina's toevoegen.

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: Add tracking only for the selected role(s). If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked.
nl: Volg uitsluitend gebruikers met de geselecteerde rol(len). Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle gebruikers gevolgd. Gebruikers die één van de geselecteerde rollen hebben, worden gevolgd.
