Typebased (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Link
ast: Enllaz

en: Help
ast: Aida

en: Text
ast: Testu

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos

en: Gray
ast: Gris
