Typebased (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Pages
jv: Kaca

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Link
jv: Tautan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Text
jv: Teks

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Navigation
jv: Navigasi

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Skip to main content
jv: Liwati nang konten utama

en: Status message
jv: Status pesen
