Typebased (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Link
lv: Saite

en: Help
lv: Palīdzība

en: Text
lv: Teksts

en: Last post
lv: Pēdējais ziņojums

en: Footer
lv: Kājene

en: Forum
lv: Forums

en: Navigation
lv: Navigācija

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Red
lv: Sarkans

en: Gray
lv: Pelēks

en: Green
lv: Zaļš

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas ziņojums

en: Post new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Status message
lv: Statusa ziņojums

en: Footer first column
lv: Kājenes pirmā josla

en: Footer second column
lv: Kājenes otrā josla
