Typebased (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Help
pl: Pomoc

en: Background
pl: Tło

en: Text
pl: Tekst

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Footer
pl: Stopka

en: Base
pl: Podstawa

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Red
pl: Czerwony

en: Gray
pl: Szary

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Post new comment
pl: Dodaj nową odpowiedź

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Status message
pl: Komunikat

en: Footer first column
pl: Pierwsza kolumna stopki

en: Footer second column
pl: Druga kolumna stopki
