Typebased (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Link
ca: Enllaç

en: Help
ca: Ajuda

en: Background
ca: Fons

en: Last post
ca: Darrer article

en: Footer
ca: Peu

en: Forum
ca: Fòrum

en: Navigation
ca: Navegació

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Red
ca: Vermell

en: Gray
ca: Gris

en: Green
ca: Verd

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Post new comment
ca: Envia un nou comentari

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: sort ascending
ca: ordenació ascendent

en: sort descending
ca: ordenació descendent

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Footer first column
ca: Primera columna del peu

en: Footer second column
ca: Segona columna del peu
