Typebased (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Link
fi: Linkki

en: Help
fi: Ohje

en: Background
fi: Tausta

en: Text
fi: Teksti

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Base
fi: Ydin

en: Forum
fi: Foorumi

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Red
fi: Punainen

en: Gray
fi: Harmaa

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Orange
fi: Oranssi

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Post new comment
fi: Kirjoita uusi kommentti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: sort ascending
fi: Lajittele nousevasti

en: sort descending
fi: Lajittele laskevasti

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Footer first column
fi: Alatunnisteen ensimmäinen palkki

en: Footer second column
fi: Alatunnisteen toinen palkki
