Typebased (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Link
hr: Poveznica

en: Help
hr: Pomoć

en: Background
hr: Pozadina

en: Text
hr: Tekst

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Gray
hr: Siva

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Post new comment
hr: Objavi novi komentar

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: sort ascending
hr: posloži uzlazno

en: sort descending
hr: posloži silazno

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Footer first column
hr: Prvi stupac podnožja

en: Footer second column
hr: Drugi stupac podnožja
