Typebased (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Help
kk: Көмек

en: Text
kk: Текст

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Forum
kk: Форум

en: Navigation
kk: Навигация

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Gray
kk: Сұр

en: Post new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
