Typebased (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Link
km: តំណ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Forum
km: វេទិកា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Gray
km: ប្រផេះ​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Post new comment
km: ប្រកាស​មតិយោបល់​ថ្មី

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: sort ascending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ឡើង

en: sort descending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ចុះ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Footer first column
km: ជួរឈរ​ដំបូង​របស់​បាតកថា

en: Footer second column
km: ជួរឈរ​ទីពីរ​របស់​បាតកថា
