Typebased (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Link
lt: Nuoroda

en: Help
lt: Pagalba

en: Text
lt: Tekstas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Forum
lt: Forumas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Red
lt: Raudona

en: Gray
lt: Pilka

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Post new comment
lt: Skelbti naują komentarą

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis
