Typebased (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Navigation
mk: Навигација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно
