Typebased (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Post new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးသွင်းရန်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
