Typebased (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Link
ru: Ссылка

en: Help
ru: Справка

en: Background
ru: Фон

en: Text
ru: Текст

en: Last post
ru: Последняя публикация

en: Footer
ru: Подвал

en: Base
ru: База

en: Forum
ru: Форум

en: Navigation
ru: Навигация

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Topics
ru: Темы

en: Posts
ru: Сообщения

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Red
ru: Красный

en: Gray
ru: Серый

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Post new comment
ru: Отправить комментарий

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: sort ascending
ru: сортировать по возрастанию

en: sort descending
ru: сортировать по убыванию

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Status message
ru: Статус

en: Footer first column
ru: Подвал первая колонка

en: Footer second column
ru: Подвал вторая колонка

en:  comment
ru:  коммментарий

en:  comments
ru:  комментарии
