Typebased (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Content
be: Змесціва

en: Link
be: Спасылка

en: Help
be: Дапамога

en: Text
be: Тэкст

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Forum
be: Форум

en: Navigation
be: Навігацыя

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Post new comment
be: Дапісаць новы камэнтар

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: sort ascending
be: сарціроўка паводле павялічэння

en: sort descending
be: сарціроўка паводле памяньшэння

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Footer first column
be: Першы слупок футэра

en: Footer second column
be: Другі слупок футэра
