Typebased (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Background
da: Baggrund

en: Text
da: Tekst

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: Footer
da: Sidefod

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg

en: Red
da: Rød

en: Gray
da: Grå

en: Green
da: Grøn

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Post new comment
da: Indsend kommentar

en: Warning message
da: Advarsel

en: sort ascending
da: sorter stigende

en: sort descending
da: sorter faldende

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Footer first column
da: Footer første spalte

en: Footer second column
da: Footer anden spalte

en:  comments
da:  kommentarer
