Typebased (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Link
gl: Ligazón

en: Help
gl: Axuda

en: Text
gl: Texto

en: Last post
gl: Última entrada

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Forum
gl: Foro

en: Navigation
gl: Navegación

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Red
gl: Vermello

en: Gray
gl: Gris

en: Green
gl: Verde

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Post new comment
gl: Enviar un novo comentario

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: sort ascending
gl: arranxar ascendente

en: sort descending
gl: arranxar descendente

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Footer first column
gl: Primeira columna do pé de páxina

en: Footer second column
gl: Segunda columna do pé de páxina
