Typebased (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Help
hu: Súgó

en: Background
hu: Háttér

en: Text
hu: Szöveg

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Footer
hu: Lábléc

en: Base
hu: Alap

en: Forum
hu: Fórum

en: Navigation
hu: Navigáció

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Red
hu: Vörös

en: Gray
hu: Szürke

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Orange
hu: Narancs

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Post new comment
hu: Új hozzászólás beküldése

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: sort ascending
hu: növekvő sorrend

en: sort descending
hu: csökkenő sorrend

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Brown
hu: Barna

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Footer first column
hu: Lábléc első oszlopa

en: Footer second column
hu: Lábléc második oszlopa

en:  comment
hu:  hozzászólás

en:  comments
hu:  hozzászólások

en: Sidebar header
hu: Oldalsáv fejléce

en: Sidebar border
hu: Oldalsáv kerete
