Typebased (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Pages
th: หน้า

en: Link
th: ลิงค์

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Text
th: ข้อความ

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Navigation
th: นำทาง

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Red
th: แดง

en: Gray
th: สีเทา

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Post new comment
th: แสดงความคิดเห็น

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: sort ascending
th: เรียงจากน้อยไปมาก

en: sort descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Status message
th: สถานะข้อความ
