Typebased (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: @time ago
am: @time በፊት

en: sort icon
am: አዶ ደርድር

en: sort ascending
am: ሽቅብ ደርድር

en: sort descending
am: ቁልቁል ደርድር
